Noworoczne postanowienia: zdrowie!

Przez ostatni czas bardzo mało mnie na blogu - szaleństwo przedświąteczne porwało i mnie. W tym roku nie mam czasu dosłownie na nic. Wszystko się skumulowało: studia dokuczające niczym suchy kaszel, dom wołający o odgarnięcie, a koty wyłażące spod łóżka wcale nie przypominają tych słodkich kociaków z reklamy Whiskas:/ W międzyczasie przydałoby się coś ugotować na święta i... kupić prezenty:D
Tak, w tym roku wyjątkowo mozolnie to wszystko idzie - chyba przez brak śniegu. 

Na szczęście niedługo Nowy Rok. 
Mam kilka postanowień noworocznych i będą wyjątkowo "oklepane"... postanowiłam skupić się na zdrowiu. 2013 rok dał znać, że nie warto skupiać się na tym aby "mieć", ale na tym aby "być". 

W dzisiejszym poście mała wzmianka gdzie można wykonać podstawowe badania krwi, cytologię oraz mammografię. Biorąc pod uwagę, że jestem rodowitą gryficzanką, chciałam Wam polecić Zachodniopomorski Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach:


ul. Niechorska 27
72-300 GryficeW następnym poście dodam więcej szczegółów dotyczących każdego badania. Teraz znikam do garów i sprzątania, bo św. Mikołaj się przerazi jak zobaczy mój dom:D
 
Do tego czasu zastanówcie się, czy nie warto zrobić coś dla siebie i przebadać się choć raz w roku?  
Lepiej zapobiegać niż leczyć!

4 komentarze:

 1. I co byłaś u fryzjera ?! Prosze mi tu zaraz wrzucić foteczkę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Beautiful photos, and wonderful place. I love your blog, I'm following you right now. I hope you can do the same! Here you have my link:

  www.malvro.blogspot.com
  Kisses beauty!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na fotki Twojej nowej fryzurki. Pozdrawiam http://jusinx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. obserwuje i dziękuje za miły komentarz;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz.
Proszę, nie pytajcie czy będziemy się wzajemnie obserwować. Uważam, że każdy blog ma w sobie coś, co powoduje że wart jest obserwowania.W miarę możliwości staram się zajrzeć do każdej/każdego z Was:)

Aneta