Zizzar

Chciałabym Wam pokazać moje jesienne typy koloru ust. Niebawem jesień zapuka do naszych kosmetyczek, więc wypadałoby się na nią przygotować! Znam stronę, która pomoże mi w wyborze jesiennego koloru. To bezapelacyjnie...


W zakładce  http://www.zizzar.pl/emakijaz  postanowiłam sprawdzić, który kolor będzie dla mnie najodpowiedniejszy. Mam swoje typy, ale przed zakupem warto sprawdzić, który kolor pasuje do nas najbardziej. Na stronie jest dużo funkcji tj. kreska do oka, cienie, włosy, ale mi najbardziej spodobała się ta do testowania koloru ust:) Polecam Wam sprawdzić wszystkie aplikacje, są naprawde pomocne!

Program jest bardzo prosty, wystarczy dodać swoje zdjęcie (najlepiej, aby kolor ust był jasny, wtedy lepiej będzie Wam dopasować kolor ust) :


 Następnie zaznaczamy usta: i oto efekty:


Moim faworytem zawsze były wszelkie odcienie czerwieni i różu. 

1. Klasyczna czerwień, którą  używam do bardzo eleganckich stylizacji.
2. Moja ulubiona fuksja. Czuje się w niej świetnie, jest dobra do eleganckich zestawów, jak również do codziennych outfitów.
3. Lekki herbaciany brąz. Ten kolor zaskoczył mnie najbardziej i to ten kolor kupie w najbliższym czasie.
4. Delikatnie truskawkowe usta - dobra alternatywa dla osób które nie mają odwagi na mocne czerwone odcienie, ani eksperymentalny brąz.


 Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona efektami:) ZIZZAR oferuje wiele różnych aplikacji, które Warte są przetestowania. Swoją drogą zauważyłam, że to kolejna świetna strona współfinansowana ze środków z Unii Europejskiej. 


Miło jest widzieć, że fundusze z Unii Europejskiej są odpowiednio wykorzystywane przez "młodych". Tak trzymać! :)


A Wam jak podoba się Axis w brązie?:D

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz.
Proszę, nie pytajcie czy będziemy się wzajemnie obserwować. Uważam, że każdy blog ma w sobie coś, co powoduje że wart jest obserwowania.W miarę możliwości staram się zajrzeć do każdej/każdego z Was:)

Aneta